Zdecydowana większość pracowników biur słusznie zauważa, że w ich miejscu pracy nieustannie utrzymuje się zapach nie koniecznie związany z biurem, którego w żaden sposób nie mogą się pozbyć.
Jeden z klientów określił ten zapach jako „szpital” na który składają się ciągłe dostawy dań z restauracji orientalnych lub innych, kurierów ,dostawców itp. Większość z tych zapachów osiada głównie na podłogach, meblach tapicerowanych i tam tez zostaje. Wpływa to negatywnie na jakość pracy w danym miejscu. Ruch o którym wspomniałem i ciągła eksploatacja podłóg i tapicerek wpływa na ich zanieczyszczenie i niszczenie. W połączeniu z kurzem i milionami rozmnażających się codziennie roztoczy oraz powstającymi „ścieżkami komunikacyjnymi” podłoga która kojarzy się ze stabilnością, staje się elementem źle świadczącym o czystości stanowisk pracy i miejsc przyjmowania interesantów.
Na pewno zgodzą się państwo, że nie należy koncentrować się wiecznie na skutkach, dlatego rozwiązanie, które zastosowaliśmy pozwoliło pozbyć się przyczyn u ich źródła. To innowacyjna maszyna, która różni się konstrukcją a przede wszystkim działaniem od innych, dostępnych na rynku, lecz jest produkowana przez firmę z ponad 100-letnią tradycją. Jej działanie polega na całkowicie suchym i bezpyłowym wytrzepaniu wykładziny i wyciągnięciu brudu, który znajduje się pod nią. Następny etap to pozbycie się zabrudzeń tłustych, zdezynfekowaniu i impregnacji półsuchą, aktywną pianą. Dzięki temu wykładzina jest czysta, włos jest podniesiony („ścieżki komunikacyjne”) i można po niej od razu chodzić, całkowicie wysycha w 30 minut. Podobny proces zachodzi podczas renowacji tapicerek, przy czym warto zaznaczyć, że te procesy pozytywnie wpływają na czystość powietrza w pomieszczeniu.

Zapytaj o szczegóły